top of page

KOMPLETNÍ DODÁVKA DVEŘÍ

Jednou z našich specializací jsou interiérové dveře.

Dveře tvoří velkou část designu celého interiéru. Ať už jste ve fázi stavby nebo rekonstrukce, jsme schopni Vám dodat kompletní sadu dveří odpovídající přímo Vašemu interiéru a představám.

Haende.png

SCHŮZKA

Schůzka je nezbytným prvním krokem naší spolupráce. Cílem je především co nejlépe poznat Vaše představy a styl. Rádi vyslechneme Vaše nejrůznější požadavky, které následně odborně zpracujeme. 

werkzeug.png

VÝROBA

Před výrobou je nutné zaměření stávajících otvorů, abychom mohli vytvořit dokonale padnoucí dveře přímo pro Vás. Poté vše předáme do rukou našich zkušených truhlářů.

schreibzeug.png

DOKUMENTACE

Na základě všech Vašich podkladů a žádostí vypracujeme cenovou nabídku a souběžně s ní i projektovou dokumentaci. Pro Vaši snadnější představu jsme schopni Vám vypracovat i vizualizaci ve 3D a předložení konkrétních vzorků.

hacken.png

MONTÁŽ A PŘEDÁNÍ

Posledním krokem je montáž, popřípadě demontáž stávajících dveří. 

Dveře s navazujícím obkladem

Designově velmi zajímavé jsou dveře
s navazujícím obkladem, které jsou dnes velmi oblíbené. 

DR126752_edited.jpg
BI7A0599.jpg

Neomezený výběr při volbě povrchového materiálu

unnamed.jpg
Texture+-+Acrylic+Spray+2.jpg
471f8f69c032c6ac94f555120a07d47c_edited.
cbff4c80dc2012d3825b276c1ec2d761.jpg

Dýha/masiv

Lamino

Kámen

Kov

BI7A9990.jpg
DR126686.jpg
DSC_0022x_edited.jpg
  • Skryté zárubně

  • Obložkové zárubně

  • Rámové zárubně

Posuvné dveře

 Hlavní výhodou oproti klasickým otočným dveřím je úspora místa. Výběr kování je takřka neomezený. Provádějí se jako posuvné do stavebního pouzdra nebo připevněné na zeď. Dokážeme také vyrobit speciální variantu, kdy jsou dveře součástí námi vyrobené příčky.

BI7A0745.jpg

Neomezený výběr klik

mimolimit.jpg
nova.jpg
rocksor.jpg
entero-ii.jpg
entry.jpg

Designové kliky M&T

BI7A0693.jpg

Nábytkové dveře

Nábytkové dveře jsou součástí nábytkové stěny. Jsou nerozeznatelné od jednoduchého skříňové křídla, ovšem skrývají v sobě mnohem více. 

Tuer1.jpg
Tuer_1.jpg
Muž Wood Carving

Tradiční výroba

Ctíme tradiční řemeslo, které je pro nás stále to nejdokonalejší. Žádný ze strojů nedovede kompletně zhotovit dveře přímo podle Vašich představ. Každé dveře jsou zhotoveny našimi zkušenými truhláři.

Povrchová úprava

Povrchová úprava je korunou celých dveří, a proto na ní klademe zvláštní důraz. V tomto ohledu spoléháme na naše zkušené lakýrníky. Ruční práce a odborný dohled dokáží dokonalý a rovnoměrný nástřik i ve hraně. 

Airbrushing_edited.jpg
bottom of page