KOMPLETNÍ DODÁVKA DVEŘÍ

Jednou z našich specializací jsou interiérové dveře.

Dveře tvoří velkou část designu celého interiéru. Ať už jste ve fázi stavby nebo rekonstrukce, jsme schopni Vám dodat kompletní sadu dveří odpovídající přímo Vašemu interiéru a představám.

SCHŮZKA

Schůzka je nezbytným prvním krokem naší spolupráce. Cílem je především co nejlépe poznat Vaše představy a styl. Rádi vyslechneme Vaše nejrůznější požadavky, které následně odborně zpracujeme. 

VÝROBA

Před výrobou je nutné zaměření stávajících otvorů, abychom mohli vytvořit dokonale padnoucí dveře přímo pro Vás. Poté vše předáme do rukou našich zkušených truhlářů.

DOKUMENTACE

Na základě všech Vašich podkladů a žádostí vypracujeme cenovou nabídku a souběžně s ní i projektovou dokumentaci. Pro Vaši snadnější představu jsme schopni Vám vypracovat i vizualizaci ve 3D a předložení konkrétních vzorků.

MONTÁŽ A PŘEDÁNÍ

Posledním krokem je montáž, popřípadě demontáž stávajících dveří. 

Dveře s navazujícím obkladem

Designově velmi zajímavé jsou dveře
s navazujícím obkladem, které jsou dnes velmi oblíbené. 

Neomezený výběr při volbě povrchového materiálu

Dýha/masiv

Lamino

Kámen

Kov

  • Skryté zárubně

  • Obložkové zárubně

  • Rámové zárubně

Posuvné dveře

 Hlavní výhodou oproti klasickým otočným dveřím je úspora místa. Výběr kování je takřka neomezený. Provádějí se jako posuvné do stavebního pouzdra nebo připevněné na zeď. Dokážeme také vyrobit speciální variantu, kdy jsou dveře součástí námi vyrobené příčky.

Neomezený výběr klik

Designové kliky M&T

Nábytkové dveře

Nábytkové dveře jsou součástí nábytkové stěny. Jsou nerozeznatelné od jednoduchého skříňové křídla, ovšem skrývají v sobě mnohem více. 

Tuer1.jpg
Tuer_1.jpg

Tradiční výroba

Ctíme tradiční řemeslo, které je pro nás stále to nejdokonalejší. Žádný ze strojů nedovede kompletně zhotovit dveře přímo podle Vašich představ. Každé dveře jsou zhotoveny našimi zkušenými truhláři.

Povrchová úprava

Povrchová úprava je korunou celých dveří, a proto na ní klademe zvláštní důraz. V tomto ohledu spoléháme na naše zkušené lakýrníky. Ruční práce a odborný dohled dokáží dokonalý a rovnoměrný nástřik i ve hraně. 

od roku 1991
Děkujeme za projevenou důvěru.

©2020 by CADAS